Kierowca autobusu – Norwegia

Troms og Finnmark  |   15-05-2018 11:10   |  Numer ogłoszenia: 83050
  • Stanowisko:Kierowca autobusu – Norwegia
  • Branża:Transport i Logistyka
SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy.Oferujemy zatrudnienie na norweskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują norweską umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Norwegii.
Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. norweskiego
  • Miejsce pracy:
    Tromso
  • Opis stanowiska:
    - prowadzenie autobusu miejskiego
    - sprzedaż biletów
  • Wymagania:
    - komunikatywna znajomość języka norweskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
    - doświadczenie na ww. stanowisku
    - prawo jazdy kat. D
    - prawo jazdy kat. B
    - doświadczenie w pracy w Norwegii
    - norweski numer ID
    - norweskie uprawnienia do przewozu osób
  • Oferujemy:
    zatrudnienie na warunkach norweskich - norweski Pracodawca (nie w delegacji)
    - atrakcyjne wynagrodzenie 30 778,00 - 32 571,00 NOK/mies. brutto
    - zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
    - składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę
    - możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
    - możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
    - wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
    - respektowane prawo do urlopu
    - nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (mile widziane aktualne zdjęcie) na adres mailowy: praca@silverhand.eu

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym numerem telefonu: 539-601-600