Kierowca-operator cysterny C+E

Cała Norwegia  |   29-10-2019 14:03   |  Numer ogłoszenia: 92449
  • Stanowisko:Kierowca-operator cysterny C+E
  • Branża:Transport i Logistyka
Firma Stoklands nalezy do polnocnonorweskiego koncernu transportowego Saltens.
Siedziba Stoklands znajduje się w Hamarøy w północnej Norwegii.

Firma świadczy usługi na terenie całej Norwegi w zakresie:
  • Transport towarów
  • Usługi oczyszczania zbiorników i wywozu nieczystości płynnych na terenie całej Norwegii
  • Warsztat samochodowy (pojazdy osobowe i ciężarowe)
  • Stacja benzynowa

Więcej: https://stoklands.no/Hjem

Kontakt: 41352233

  • Miejsce pracy:
    Namsos, Nord-Trøndelag
  • Opis stanowiska:
    Usługi asenizacyjne – oczyszczanie i wywóz szamba
    Praca, którą oferujemy polega na oczyszczaniu i wywozie szamba i osadów przydomowych oczyszczalni ścieków. Kontrakty i zlecenia pozyskujemy w procesie przetargów publicznych.
    W styczniu 2020 rozpoczynamy realizacje nowego kontraktu w regionie Nord Trøndelag (miejscowość Namsos) To jest 5-letni kontrakt z opcja +1+1 rok.
    W związku z rozpoczęciem nowego projektu poszukujemy 6 -7 pracowników.
    Od stycznia 2020 jesteśmy w fazie przygotowań, natomiast pełna realizacja projektu rozpoczyna się 01.04.2020 roku.
  • Wymagania:
    Prawo jazdy kategoria C+E
    Podstawowa znajomość języka norweskiego/ew. bardzo dobra angielskiego na początku i chęć do nauki języka norweskiego. (Znajomość języka norweskiego to jedno z podstawowych wymagań kontraktu)
    Dobre zdrowie. Praca wymaga sily fizycznej i dobrego zdrowia
    Umiejętność pracy w grupie.
    Obsługa podstawowych mobilnych typu smartphone i iPad.
    Dobry humor :)
    Doświadczenie mile widziane
  • Oferujemy:
    Prace na kontrakt w solidnej firmie.
    Przeszkolenie/zasady BHP/ obowiązkowe szczepienia.
    Praca jest wykonywana na akord – od ilości opróżnionych szamb.
    W sezonie pracy od kwietnia do października/listopada szacujemy zarobek na poziomie 500 000,- NOK (brutto) Wszystko zależy od zorganizowania i wydajności.
    Stoklands bierze odpowiedzialność za zakwaterowanie, jak również bierze na siebie koszt zakwaterowania.
    Pracownicy maja do dyspozycji służbowy samochód osobowy, którym będą dojeżdżać do pracy czy z lotniska.
    Koszt utrzymania samochodu i benzyny jest pokrywany przez pracodawce. Czas dojazdu do pracy jest wliczany z czas pracy.
    Prace można wykonywać od godz 06:00 do późnego wieczora (21:00)
    Niektóre zlecenia mogą buc również wykonywane w soboty i niedziele, jeżeli byłaby chęć pracowania w weekend.
    Prace wykonuje się w zespołach dwuosobowych na samochód.
    Kierowca + pomocnik. Minimum jedna osobie w grupie musi porozumiewać się w języku norweskim (pisemnie i ustnie)
    Dysponujemy rozbudowaną flotą nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu do opróżniania szamba.
    Możliwość pokrycia kosztu kursu języka norweskiego, co jednak wiąże się z podpisaniem dodatkowego kontraktu o ewentualnym zwrocie kosztów w przypadku niewywiązania się z umowy.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem tego typu wyzwania lub masz pytania, zachęcamy do skontaktowania się z nami.

    Cv – prosimy kierować poprzez aplikacje poniżej,
    lub do daglig leder - arnfinn.vangen@stoklands.no, tlf. +47 416 58 232
    Na pytania w języku polskim może również odpowiedzieć Eliza Smolka, tlf +47 41 35 22 33