Instalacje elektryczne - 3 budynki/120 mieszkań

Troms og Finnmark, Hårstad  |   29-11-2018 09:37   |  Numer ogłoszenia: 86587
  • Stanowisko:Elektryk budowlany
Dla jednego z naszych klientów w Harstad poszukujemy elektryków do wykonania instalacji w 3 domach wielorodzinnych, w sumie ok 120 mieszkań.
  • Miejsce pracy:
    Harstad
  • Opis stanowiska:
    Główne zadania:
    - Zakładanie i naprawa instalacji elektrycznych w nowobudowanych i istniejących budynkach
    - Praca przy instalacjach elektrycznych mieszkaniowych i domowych
  • Wymagania:
    - doświadczenie w pracy jako elektryk budowlany minimum 3 lata
    - certyfikat DSB
    - możliwość porozumiewanie się po norwesku lub angielsku
    - prawo jazdy kat B
    - umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych
  • Oferujemy:
    - projekt do maja/czerwca 2019 z możliwością przejścia na kolejny projekt u tego samego klienta
    - wynagrodzenie od 230 kr/godz, 48 godz/tydz, wyplata co 2 tygodnie
    - stalą umowę o pracę
    - dedykowanego konsultanta w Adecco
    - możliwość zakwaterowania blisko miejsca pracy, w centrum Harstad
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Harstad znajduje się na największej norweskiej wyspie – Hinnøya. Oprócz niesamowitej natury (Lofoty na wyciagnięcie ręki), są tam oryginalne sklepy, wiele festiwali muzycznych i dobre restauracje. W lecie niesamowite słońce, w zimie - wielokolorowa zorza polarna. Wiecej na temat miasta można zobaczyć tu: https://en.visitharstad.com/
    Jeśli uważasz, że to może być coś dla Ciebie, proszę o przyslanie CV, DSB oraz kopii dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie na e-mail: Agata.Graul@adecco.no
    Zapraszamy!

Zobacz więcej zdjęć