HYDRAULIK ALTA / OSLO Praca w rotacji

Finnmark, Alta  |   15-02-2019 08:50   |  Numer ogłoszenia: 84614
  • Stanowisko:HUDRAULIK
  • Branża:Budownictwo
Poszukiwani doświadczeni kandydaci na stanowisko: Hydraulik
Znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego
Praca w systemie rotacynym.
Kontakt: justyna@co-op.com.pl
  • Miejsce pracy:
    Alta/Oslo
  • Opis stanowiska:
    montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych - obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe.
  • Wymagania:
    - doświadczenie na stanowisku hydraulika ,
    - szkoła zawodowa
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - znajomość j.angielskiego lub j. norweskiego *warunek konieczny
    - gotowość do szybkiego wyjazdu
  • Oferujemy:
    - pracę w systemie rotacyjnym (6-7 tyg. w pracy - 1-2 tyg. urlop),
    oraz 3 na 1 w Oslo
    - stawka 200 / 260 kr/h, w zależności od kwalifikacji
    - zakwaterowanie w cenie 2800 kr w Oslo, 5000 Alta
    - zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - możliwość pracy do końca 2019 lub na stałe
    - pomoc konsultanta.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO