HYDRAULIK OSLO cert. 11490

Oslo, okręg miasta  |   25-09-2020 08:13   |  Numer ogłoszenia: 84614
HYDRAULIK OSLO     cert. 11490
  • Stanowisko:HUDRAULIK
  • Branża:Budownictwo
Poszukiwani doświadczeni kandydaci na stanowisko: Hydraulik
Wymagana znajomość j.angielskiego na poziomie komunikatywnym

Praca od zaraz (pracownicy beda musieli odbyc 10 dni kwarantanny).

Mozliwosc zakwaterowania: 2800kr/ mc (w tym juz sa oplaty). Wspolna kuchnia i lazienka.

Stawka: 240kr/ godz (max 9h dziennie, soboty 5godz).

Miejsce: Oslo i okolice

Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl

               tel: 571325410

              sylwia@co-op.com.pl

               tel: 507083177

  • Miejsce pracy:
    Oslo i okolice
  • Opis stanowiska:
    montaż instalacji sanitarnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych - obiekty przemysłowe, budownictwo mieszkaniowe.
  • Wymagania:
    - doświadczenie na stanowisku hydraulika ,
    - szkoła zawodowa
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - znajomość j.angielskiego lub j. norweskiego *warunek konieczny
    - gotowość do szybkiego wyjazdu
  • Oferujemy:
    - stawka 240 kr/h,
    - zagwarantowane 9 h pracy dziennie + 5h soboty
    - zakwaterowanie w cenie 2800 mc ( w tym wszelkie opłaty),
    - zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - pomoc konsultanta.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO