Hydraulik

Cała Norwegia  |   24-09-2020 13:38   |  Numer ogłoszenia: 96164
  • Stanowisko:Hydraulik

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy Forrex poszukujemy osób do pracy w zawodzie:

Hydraulik - Instalator

Miejsce pracy: Norwegia

W okresie pandemii zapewniamy wszelkie środki bezpieczeństwa niezbędne do pracy.

  • Miejsce pracy:
    Oslo-okolice
  • Opis stanowiska:
    Montaż instalacji sanitarnych,
    Podłączenia instalacji ciepłej/zimnej wody, centralnego ogrzewania, kanalizacji, systemów przeciwpożarowych
    Praca z rysunkiem technicznym
  • Wymagania:
    Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w zawodzie,
    Znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym
    Ukończona szkoła/kurs/szkolenie będzie atutem,
    Znajomość rysunku technicznego,
    Prawo Jazdy kat. B będzie atutem, natomiast nie jest wymagane
    Dla osób przebywających na terenie Norwegii możliwość podjęcia pracy od zaraz
    Norweski numer podatkowy
  • Oferujemy:
    Legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą
    Pracę w stabilnej norweskiej firmie, z możliwością pracy na długich projektach
    Bardzo wysokie zarobki, od 23€ / 237 NOK
    Pełne ubezpieczenie zdrowotne,
    Darmowe mieszkanie - pokoje jednoosobowe
    Samochód firmowy do dyspozycji
    Możliwość pracy w systemie 19/9