Hydraulik

Cała Norwegia  |   10-05-2019 22:34   |  Numer ogłoszenia: 79785
Hydraulik
  • Stanowisko:Hydraulik
Dla naszego Norweskiego klienta pilnie poszukujemy hydraulikow na projekty budowlane.

  • Miejsce pracy:
    Sogndal, Bergen, Stavanger, Trondheim, Molde i inne
  • Opis stanowiska:
    Glownie do projektow budowlanych, remonty
  • Wymagania:
    Minimum 3 lata doswiadczenia w zawodzie i /lub kierunkowe wyksztalcenie
    Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego lub norweskiego
    Dostepnosc do pracy: od zaraz
  • Oferujemy:
    stawka podstawowa od 220 do 240NOK/h
    mozliwosc gwarantowanych nadgodzin na wybranych projektach
    pracodawca pomaga z zakwaterowaniem
    dla chetnych - darmowy kurs jezyka norweskiego
    pracodawca refunduje pierwszy przelot do Norwegii
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Do CV prosze dolaczyc klauzule:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).