HYDRAULIK-OKOLICE STAVANGER

Rogaland  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 84614
  • Stanowisko:HUDRAULIK
  • Branża:Budownictwo
Poszukiwani doświadczeni kandydaci na stanowisko: Hydraulik
Klient zapewnia zakwaterowanie gratis.
Znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego jest warunkiem koniecznym!
  • Miejsce pracy:
    Okolice Stavanger / Sand
  • Opis stanowiska:
    montaż, instalacja i naprawa instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej..
    naprawa i modernizacja
  • Wymagania:
    doswiadczenie na stanowisku hydraulika * mile widziane ze Skandynawii
    szkoła zawodowa
    dobre referencje od poprzednich pracodawców
    znajomosc j.angielskiego lub j. norweskiego *warunek konieczny
    gotowosc do szybkiego wyjazdu
  • Oferujemy:
    gratis zakwaterowanie
    zatrudnienie na norweskich warunkach
    pierwszy kontrakt do Świąt * następnie przedłużenie
    mozliwosc pracy w nadgodzinach
    wysoka stawke uzależniona od kwalifikacji i stażu pracy
    pomoc konsultanta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:prosimy o dolaczenie klauzuli zgodnej z RODO

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 732