Hydraulik- Rørlegger

Vestfold, Tønsberg  |   20-10-2019 15:42   |  Numer ogłoszenia: 90505
  • Stanowisko:Rørlegger -Hydraulik
PRACA W Vestfold!!! W związku z rozwojem firmy Sollid Rørlegger As poszukiwani hydraulicy do pracy w Norwegii- Vestfold. Praca od zaraz! Wymagania: -min komunikatywny język angielski lub norweski (podstawowe wymaganie) -doświadczenie w zawodzie -znajomość standardowych systemów. Umowa z norweskimi standardami. - Pomoc w załatwieniu zakwaterowania. Miła atmosfera w zespole Zainteresowanych zapraszam do kontaktu tel.: +47 463 68 658 Cv proszę przesyłać na adres mailowy hydro.darex@gmail.com
  • Miejsce pracy:
    Tønsberg- Nøtterøy
  • Opis stanowiska:
    Praca na małych i większych projektach.
  • Wymagania:
    Solidność najbardziej ceniony atut w firmie o czym mówi nazwa firmy.
    -Samodzielność
    -Kreatywność
    -Lojalność
    -Punktualność
    -Pracowitość
    -Umiejętność pracy w zespole
  • Oferujemy:
    Samochód firmowy
    Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do doświadczenia.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Pracujemy na narzędziach bardzo dobrej jakośći co idzie za tym bardzo szybka i solidna praca. Firma posiada wszystko co potrzebne do wykonania pracy. Szukam do zespołu odpowiedzialnych pracowników którzy wiedzą co robią. Nie szukam pomocników w pełnym tego słowa znaczeniu. Poszukuje samodzielnych hydraulików. Hydraulicy stoczniowi odpadają. Nie odpowiadam na ogłoszenia z krótkoterminowym doświadczeniem którzy nie mają wykształcenia w zawodzie.
    Nie prowadze firmy bemmaningowej poszzukuje stałych pracowników.