Hydraulik/rørlegger - Oslo/Fredrikstad

Cała Norwegia  |   6 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 93382
  • Stanowisko:Hydraulik/rørlegger
Poszukujemy dwóch hydraulików z doswiadczeniem przy pracy z systemami grzewczymi i pompami ciepla.

HIRE Norway AS jest agencją z wieloletnim doswiadczeniem na rynku specjalizujaca sie w rekrutacji pracowników budowlanych
Zapraszamy na nasza strone www.hire.no
  • Miejsce pracy:
    Oslo/Fredrikstad
  • Opis stanowiska:
    Zakres obowiaskow:
    Pompa ciepła Berg
    Wodne systemy grzewcze.
    Pokoje techniczne
    Pompy ciepła powietrze-woda
    Pompy ciepła powietrze-powietrze
  • Wymagania:
    • jazdy w B
    • znajomość języka angielskiego lub norweskiego (Warunek Konieczny)
    • minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie
    • doświadczenie w pracy w Norwegii
    • numer personalny (D-nummer)
    • jest certyfikat F-gas.
    Wymagane dokumenty:
    • CV
    • Paszport lub dowod osobisty
    • Potwierdzenie zatrudnienia - referencje
  • Oferujemy:
    •Zarobki 240/250 kr/h
    •Mozliwość rozwoju zawodowego
    •Niezbędne narzędzia i ubranie robocze
    •Międzynarodowa administracja

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 6192