Hydraulik/Instalator

Oslo, okręg miasta  |   20-08-2018 20:55   |  Numer ogłoszenia: 84818
  • Stanowisko:Hydraulik

Na chwilę obecną prowadzimy rekrutację na następujące stanowisko HYDRAULIK - MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH w Norwegii/Oslo.

Wakaty-2

Obowiązki:

- montaż instalacji sanitarnych i kanalizacyjnych oraz grzewczych w budynkach mieszkalnych

-biały montaż

- praca z rysunkiem technicznym

WYMAGANIA:

- posiadanie min. 3-5 letniego doświadczenia w danym zawodzie, które można potwierdzić referencjami

- przesłanie aktualnego cv, na podstawie którego możemy zaprezentować daną osobę norweskiemu pracodawcy

- (znajomość języka obcego na start nie jest wymagana!)

OFERTA:

- legalne zatrudnienie na czas określony (kontrakt min. do końca roku, z możliwością przedłużenia) w oparciu o umowę o prace, podpisywaną z norweskim pracodawcą zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy

- umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym.

WYNAGRODZENIE: od 210 NOK brutto/h, po 3 m-cach pracy 235 NOK/h 46h pracy tygodniowo.

- pomoc przy znalezieniu zakwaterowania ( koszt ok. 3000 NOK/ 2 tygodnie), w tym media oraz internet

- pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych.

  CV proszę przesyłac na adres email

rorpersonell@gmail.com

Zapraszamy do przesłania swojego aktualnego cv oraz dołączenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.