Hydraulicy od zaraz (Bergen, Oslo)

Cała Norwegia  |   16-11-2017 20:06   |  Numer ogłoszenia: 79650
  • Stanowisko:Hydraulik
Aktualnie dla naszych klientów z Bergen i Oslo poszukujemy hydraulików.
Oslo - 1 stanowisko pracy
Bergen - 2 stanowiska pracy
  • Miejsce pracy:
    Bergen, Oslo
  • Opis stanowiska:
    Praca na projektach budowlanych.
    Bergen - nowy szpital
    Oslo - nowe apartamenty
  • Wymagania:
    - doświadczenie zawodowe z Norwegii, znajomość norweskich systemów
    - znajomość j. angielskiego/norweskiego będzie bardzo mile widziana
    - pozytywne referencje z poprzednich projektów
    - gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • Oferujemy:
    - stawkę od 210 kr/h
    - zakwaterowanie zapewnione (płatne)
    - ubrania i narzędzia pracownicze
    - możliwość pracy do 48h/tydz
    - pracę na warunkach norweskich wraz ze wszystkimi świadczeniami
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV prosimy przesyłać na adres: cv@jobforce.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).