Firma z Bergen poszukuje pracowników budowlanych

Vestland, Bergen  |   15-11-2017 21:35   |  Numer ogłoszenia: 79645
  • Stanowisko:Ściankarz, gipsiarz, szpachlarz, cafelkarz
  • Branża:Budownictwo
Witam,
Lean Personell pilnie poszukuje pracowników do pracy na budowach w Bergen i okolicach. Jesteśmy młodą prężną firmą. Z uwagi na prężny rozwój i rosnącą współpracą z klientami mamy bardzo duże zapotrzebowanie na kafelkarzy, ściankarzy, gipsiarzy i szpachlarzy. Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim sofie@leanpersonell.no lub kontakt pod numerem +47 46 23 22 21 (język angielski/norweski)
Pozdrawiamy
Lean Personell As
  • Miejsce pracy:
    Bergen i okolice
  • Opis stanowiska:
    - Montowanie konstrukcja ścian działowych/ płyt gipsowo-kartonowych i szpachlowanie/tynkowanie
    - układnie kafelek w łazienkach i na klatkach schodowych
  • Wymagania:
    - Doświadczenie w zawodzie
    - znajomość komunikatywna języka angielskiego lub norweskiego
    - umiejętność czytania rysunku technicznego
    - Wykształcenie ukierunkowane w zawodzie mile widziane
    - Samodzielność w wykonywaniu pracy
  • Oferujemy:
    Umowę o prace na czas określony zgodna z norweskim Kodeksem Pracy
    Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    Pomoc przy zakwaterowaniu
    Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o uwzglednienie klauzuli o ochronie danych osobowych w przesylanych dokumentach:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).