WORKS AS POSZUKUJE STOLARZY NA TERENIE LIER

Viken, Drammen  |   21-08-2020 14:15   |  Numer ogłoszenia: 88732
  • Stanowisko:STOLARZ

Works AS jest  firma bemaningowa zatrudniajaca  specjalistow do branzy budowlanej. Nasza siedziba znajduje sie na Lierstranda ( LIER ) a wiekszosc projektow ma miejsce w okolicy  Drammen, Lier oraz Oslo . Aktualnie poszukujemy doswiadczonych stolarzy do wykonywania prac na zlecenie naszego klienta w ( praca na terenie Lier )

  • Miejsce pracy:
    LIER DRAMMEN OSLO
  • Opis stanowiska:
    Wykonywanie prac na zlecenie naszego klienta. Praca na terenie Lier ( w pozniejszym czasie mozliwe sa projekty na terenie Drammen lub Oslo )

    Firma Works AS dziala na rynku od 2017 roku jako agencja pracy oraz firma-corka POB Entreprenør AS. Glownym zleceniodawca firmy jest wlasnie firma POB za ktora stoja miedzy innymi projekty takie jak budowa durzych hal, sklepow Kiwi, renowacji szkol, szpitali, hoteli i wiele innych ciekawych projektow. Dzieki takiemu polaczeniu wspolpracy, Works AS ma mozliwosc wynajmu pracownikow przy zachowaniu ciaglosci pracy.

    Oprocz firmy POB pracujemy tez dla takich zleceniodawcow jak mn : Skanska, Hent, Alento. W najblizszej przyszlosci czeka nas wiele ciekawych i pelnych wyzwan projektow dla duzych i znanych przedsiebiorcow budowlanych.

    Wiecej o nas mozna znalesc na naszej stronie :

  • Wymagania:
    -> Doswiadczenie w pracy jako stolarz
    -> Umiejetnosc utrzymania wysokiego tempa w pracy
    -> Bezkonfliktowosc i chec tworzenia dobrej atmosfery na projektach
    oraz kreowania pozytywnego wizerunku firmy
    -> Wymagana znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego na pozniomie min komunikatywnym
    -> Wlasny samochod lub prawo jazdy kat B
  • Oferujemy:
    - > Praca w mlodym, dynamicznym zespole dla naszego klienta
    - > Ciekawe i pelne wyzwan projekty na terenie i okolicach
    - > Mozliwosc rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
    - > Stabilne warunki zatrudnienia z mozliwoscia pracy na pelen etat
    - > Bardzo dobra atmosfera w pracy
    - > Konkurencyjne stawki godzinowe
    - > Dodatek do narzedzi
    - > Ubrania robocze
    - > Pokrycie dojazdow do pracy
    - > Opieka polskiego konsultanta
    - > Mozliwosc pomocy w relokacji
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zaiteresowane praca proszone sa o wyslanie swojego CV na adres dorota@pobworks.no lub kontaktu pod nr

    +47 90605810 Dorota
    +47 91545412 Krzysztof

    Firma skontaktuje sie z aktualnymi kandydatami w najblizszym czasie.

Zobacz więcej zdjęć