Firma budowlana Murpol As poszukuje pracowników do pracy na projektach w Bærum i okolicach.

Viken, Asker  |   13-05-2020 15:55   |  Numer ogłoszenia: 94722
  • Stanowisko:Pracownik budowlany

Jeżeli jesteś osobą uczciwą i lojalną, potrafisz posługiwać się narzędziami budowlanymi oraz masz doświadczenie w tej branży - Zapraszamy!

  • Miejsce pracy:
    Bærum i okolice
  • Opis stanowiska:
    Szukamy ludzi do powszechnie rozumianych prac budowlanych, takich jak:

    -Prace betonowo-szalunkowe
    -Budowa domów np. systemem Thermomur
    -Budowa konstrukcji drewnianych tj. ściany działowe, nośne, konstrukcja dachu
    -Montaż okien, drzwi
    -Fasady tj. montaż desek elewacyjnych
    -Prace tynkarskie

    Dokładne definicje stanowisk zostaną przedstawione osobom, które spełniają nasze wymagania w dalszym procesie rekrutacji.
  • Wymagania:
    -prawo jazdy kat.B
    -profesjonalizm
    -motywacja do pracy
    -odpowiedzialność
    -lojalność
    -umiejetnosc pracy w zespole

    Mile widziane:
    -referencje
    -doświadczenie w pracy w systemie NS
    -praca w systemie TEK 10, TEK 17
    -znajomość j.angielskiego lub j.norweskiego (chociaz nie jest wymagana)
  • Oferujemy:
    - dobre warunki pracy
    - ubezpieczenie
    - wynagrodzenie według norweskich standardów
    - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    -pracę zaraz po wypełnieniu formalności
    -pomoc przy znalezieniu mieszkania
    -pomoc przy sprawach prawno-administracyjnych
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza znajdującego się na stronie mojanorwegia.pl pod ogłoszeniem.
    Niniejszym informujemy, iż otrzymane dane, będą wykorzystane tylko na potrzeby procesu rekrutacji.

    Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.05.2020