Elektryk z DSB - Trondheim - 265 NOK

Trøndelag, Trondheim  |   29-11-2019 11:07   |  Numer ogłoszenia: 92746
  • Stanowisko:Elektryk z DSB - Trondheim

Firma Stolt Bemanning AS pilnie poszukuje specialistów do pracy w zawodzie:

Elektryk

Zakres obowiązków:

- Montaż nowych instalacji elektrycznych w nowo budowanym bloku zgodnie z dokumentacją techniczną, kładzenie kabli, instalacja oświetlenia, ogrzewania.

Oferta:

265 NOK/H brutto

Bezpłatne zakwaterowanie!!!

Wymagania:

- DSB
- udokumentowane doświadczenie (min. 3 lata),
- dobre referencje,
- język angielski lub norweski, poziom komunikatywny.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich - umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów),

- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym,

- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w Oslo, Trondheim i Bodo,

- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe),

- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów.

Kontakt: lukasz@stoltbemanning.no

Tel.:+47 484 33 003

  • Miejsce pracy:
    Trondheim