Elektryk budowlany z DSB, FSE/Bygge elektriker med DSB, FSE- Oslo, Norwegia - Długoterminowy projekt

Oslo, okręg miasta  |   13-08-2020 13:52   |  Numer ogłoszenia: 95671
  • Stanowisko:Elektryk budowlany z DSB, FSE / Bygge elektriker med DSB, FSE

Firma Stolt Bemanning AS pilnie poszukuje specialistów do pracy w zawodzie

Elektryk budowlany / Bygge elektriker

Miejsce pracy: Jessheim

Opis stanowiska:

- Montaż instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym.

Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu oraz bezpłatne zakwaterowanie na czas kwarantanny po przyjeździe do Norwegii (10 dni)- dla osób posiadających d-nummer.

Wymagania:

- DSB,
- Aktualne FSE,
- udokumentowane doświadczenie (min. 3 lata),
- dobre referencje,
- język angielski lub norweski, poziom komunikatywny.

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)
- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym
- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w centrum Oslo, Trondheim i Bodø,
- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)
- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów
- zniżkę 12% na sieć siłowni SATS ELIXIA

Proszę wysłać cv na email
lukasz@stoltbemanning.no
+47 484 33 003

urszula@stoltbemanning.no

+47 468 42 717

  • Miejsce pracy:
    Oslo