Elektryk Budowlany cert.11490

Cała Norwegia  |   11-01-2019 09:12   |  Numer ogłoszenia: 86232
Elektryk Budowlany  cert.11490
  • Stanowisko:Elektryk budowlany
Firma Co-oP Recruitment and Training współpracuje z wieloma norweskimi agencjami pracy z calej Norwegii.  Posiadamy 10 letnie doświadczenie w rekrutacji do krajów skandynawskich, a także spacjalizujemy sie w przeprowadzaniu intensywnych kursów języka norweskiego.
Obecnie poszukujemy wykwalifikowanych elektrykow budowlanych  z certyfikatem DSB - FSE na kontrakty w Oslo i Narvik.
Klient oferuje przeloty gratis, oraz stawke 240 kr/h.  Rotacja 6/3.
Kontakt: agnieszka@co-op.com.pl
  • Miejsce pracy:
    Oslo / Narvik
  • Opis stanowiska:
    praca przy montażu instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych
  • Wymagania:
    certyfikat DSB oraz FSE
    doświadczenie z pracy w Norwegii,
    znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
    pozytywne referencje od poprzedniego pracodawcy
    referencje
  • Oferujemy:
    Wynagrodzenie 240 kr/h,
    Darmowe przeloty na kontrakt
    Możliwość pracy w nadgodzinach * do 55 h dziennie
    System rotacyjny 6 tygodni na 3 tygodnie
    Klient zapewnia ubrania i narzędzia
    Zakwaterowanie 160 kr dziennie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:bardzo proszę o dołączenie klauzuli zgodnej z RODO