ELEKTRYK BUDOWLANY- PRACA W NORWEGII

Cała Norwegia  |   16-11-2018 13:29   |  Numer ogłoszenia: 86177
  • Stanowisko:ELEKTRYK BUDOWLANY
Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy doświadczonych elektryków budowlanych z certyfikatem DSB lub ze znajomością języka angielskiego/norweskiego.

  • Miejsce pracy:
    Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będą wszelkie prace związane z elektryką przy budowie budynków od podstaw na podstawie odczytanego rysunku budowlanego.
  • Wymagania:
    - 3-letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie
    - preferowany certyfikat DSB
    - mile widziane uprawnienia FSE
    - dobre referencje od poprzednich pracodawców
    - znajomość języka angielskiego lub/i norweskiego na poziomie komunikatywnym
    - umiejętność czytania rysunku budowlanego
    - mile widziane doświadczenie zawodowe w Skandynawii
  • Oferujemy:
    - umowę o pracę ze skandynawskim pracodawcą
    - zatrudnienie na terenie Norwegii
    - wynagrodzenie od 205 NOK/h do 240 NOK/h- w zależności od posiadanych kwalifikacji
    - możliwość skorzystania z darmowego zakwaterowania
    - możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
    - pomoc w sprawie organizacji wyjazdu (przelot, bilety itp.)
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV w formie:
    miesiąc/rok, pracodawca, miejscowość, stanowisko i informacja o rodzaju wykonywanej pracy