ELEKTRYK - Umowa 100% w firmie norweskiej - Praca w Arendal i okolicach

Agder, Arendal  |   05-09-2023 12:41   |  Numer ogłoszenia: 103127
  • Stanowisko:Elektryk

Nasz klient FLOW Bredesen Elektro oferuje szeroką gamę infrastruktury technicznej.

FLOW Bredesen Elektro stale ma nowe i ekscytujące zlecenia i potrzebuje wiecej wykwalifikowanychwykwalifikowanych pracownikow!

Na zlecenie klienta poszukujemy elektrykow z doswiadczeniem i wyksztalceniem zatwierdzonym w Norwegii. Jezyk norweski lub inny skandynawski wymagany jest w stopniu komunikatywnym.

Zatrudnienie bezposrednio w firmie klienta, NIE na zasadzie wynajmu przez agencje pracy.

Mozliwa pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Czy to brzmi interesujaco?

Skontaktuj się z nami przesylajac swoje cv na adres:

Renata - renata@stenseth-rs.no

  • Miejsce pracy:
    Arendal
  • Opis stanowiska:
    Elektryka na projekcie
    Serwis u klientów
    Elektryk do zadań niskoprądowych
    Zaangażowanie w system HMS i system jakości firmy
    Kierowanie pracami na placu budowy we współpracy z kierownictwem projektu (BAS)
  • Wymagania:
    Wyksztalcenie zawodowe dyplom Fagbrev - elektryk niskich napiec (grupa L)
    Zatwierdzony certyfikat DSB, w przypadku zagranicznego wyksztalcenia
    Prawo jazdy kat B
    Wymagana jest dobra znajomość języka norweskiego/skandynawskiego, zarówno w mowie, jak i w piśmie

    Pożądane, ale nie wymagane:
    Certyfikat w jednym lub większej liczbie systemów sygnalizacji pożaru i kontroli dostępu
    Certyfikat NEK 405 - kontrola wewnetrzna/ termografia

    Odpowiedni kandydat powinien:
    Posiadac dobre umiejętności komunikacji i współpracy
    Lubic pracować w zespole, ale potrafic także pracować samodzielnie
    Miec chęci i zdolności do podejmowania działań, gdy zajdzie taka potrzeba
  • Oferujemy:
    Dobre warunki płacowe
    Zróżnicowane obowiazki sluzbowe
    Wykwalifikowana ekipa kolegow po fachu
    Tętniące życiem środowisko pracy
    Dostęp do Akademii FLOW
    Dla osob z innych czesci Norwegii lub znajdujacych sie w Polsce, oferujemy pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania w Arendal lub okolicach