Elektryk / Mechanik w Fabryce NA STAŁE

Nordland (Norwegia), Herøyholmen  |   29-07-2019 12:59   |  Numer ogłoszenia: 89208
  • Stanowisko:Mechanik / Elektryk
  • Branża:Przemysł

Jestes zainteresowany przeprowadzka do Norwegii i podjeciem stalej pracy ? To oferta dla ciebie.

Jestesmy Bra Kasser AS , Produkujemy styropianowe boxy na lososia.
Nasze fabryki sa najnowoczesniejszymi fabrykami tego typu na swiecie. Cala produkcja jest w pelni zautomatyzowana. Nasze produkty docieraja na liniach transportowych bezposrednio do klienta.

Poszukujemy osob na stanowiska :

Elektryk / Mechanik /Automatyk

Do pracy w Norwegii w fabryce
opakowań z EPS (polistyrenu
spienionego). Nasza fabryka miesci sie w 8850 HERØY .

Obowiązki Elektryka
-Utrzymanie ruchu maszyn ( Wtryskiwarki EPS , kompresory , linie transportowe , silniki elektryczne , pneumatyka )
-Obsługa urządzeń przygotowanie oraz wyregulowanie i  konserwacja
-Przeglady okresowe i naprawy
-Prowadzenie, nadzór i kontrola procesów produkcyjnych
-Kontrola jakości produktu

Wymagania
-Dobra znajomosc jezyka angielskiego
-Wykształcenie o protilu Technicznym/Elektrycznym
-Zmysł techniczny (znajomość  rysunku technicznego ,hydraulika siłowa, pneumatyka ,obsługa maszyn produkcyjnych)
-Umiejetnosc czytania schematow instalacji elektrycznych
-Znajomosc budowy wtryskarek oraz automatyki bedzie  dodatkowym atutem
-Mile widziana umiejetnosc spawania.
-Znajomosc obslugi komputera (Excel , Word )

Nasza oferta
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Stala prace bez posrednikow u Norweskiego pracodawcy
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Podatki i skladki emerytalne oplacane w norwegii
-Interesujaca prace i mozliwosc rozwoju

Aplikacje prosze wysylac na adres email :
brakasser.as@gmail.com
Skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

  • Miejsce pracy:
    Herøyholmen

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1818