Technik utrzymania ruchu Elektryk Mechanik

Nordland (Norwegia), Herøy  |   26-02-2024 11:36   |  Numer ogłoszenia: 89208
  • Stanowisko:Technik utrzymania ruchu
  • Branża:Przemysł

Bra Kasser AS działa na Norweskim rynku od 2011 roku.

Produkujemy opakowania styropianowe dla przemysłu rybnego.

W związku z dynamicznym rozwojem

Poszukujemy Mechaników i Elektryków na stanowisko :

Technik utrzymania ruchu

  • Miejsce pracy:
    8850 Herøy , 8135 Sørarnøy
  • Opis stanowiska:
    -Utrzymanie ruchu maszyn ( Wtryskarki EPS , kompresory , przenośniki pneumatyka, hydraulika , kocioł parowy )
    -Przeprowadzanie planowych przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych
    -Nadzór nad pracą maszyn i urządzeń w cyklu produkcyjnym
    -Dbałość o stan techniczny maszyn zapewniający ich nieprzerwaną pracę
    -Usuwanie awarii maszyn i urządzeń
    -Diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki
  • Wymagania:
    -Wykształcenie o profilu Technicznym ( Mechanik / Elektryk )
    -Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu min. 2 lata
    -Zmysł techniczny
    -Znajomość rysunku technicznego
    -Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    -Co najmniej podstawowa znajomość automatyki
    -Odpowiedzialność i umiejętności pracy w zespole
    -Chęć do pracy i pogłębiania swojej wiedzy
    -Gotowość do pracy w systemie dwu-zmianowym

    Znajomość budowy wtryskarek lub kotłów parowych będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    -Atrakcyjne wynagrodzenie
    -Stałą pracę bez pośredników u Norweskiego pracodawcy
    -Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    -Podatki i składki emerytalne opłacane w Norwegii
    -Interesująca pracę w młodym zespole i możliwość rozwoju
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zobacz więcej zdjęć

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 11786