Elektryk

Cała Norwegia  |   15-03-2018 13:34   |  Numer ogłoszenia: 81911
Elektryk
  • Stanowisko:Elektryk
Dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy kandydatow na stanowiszko ELEKTRYK

Aplikacje prosze podsylac na adres: biuro@jrc-company.com
  • Miejsce pracy:
    Cala Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Głównie zakładanie nowych instalacji w budynkach mieszkalnych, rowniez renowacja/wymiana istniejacych
  • Wymagania:
    Minimum 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako elektryk budowlany
    • Wykształcenie w zawodzie
    • Norweski certyfikat DSB
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego bedzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    • Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie, minimum 220 NOK godz./brutto (często wyższe w zależności od doświadczenia i projektu)
    • Pomoc przy zakwaterowaniu
    • Darmowy przelot do Norwegii

    Dodatkowo dla chetnych - kurs jezyka norweskiego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Do Cv prosze dolaczyc klauzule:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).