Elektrycy z DSB Oslo i oklice

Oslo, okręg miasta  |   7 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 85754
  • Stanowisko:Elektryk
Nasza firma, A-personell AS , poszukuje osób chętnych do nawiązania współpracy w zawodzie: elektryk

Miejsce pracy: Oslo - Akershus

Start: od zaraz

Liczba etatow: 6

Obowiązki:
Praca związana z montażem instalacji elektrycznych

Wymagania:
- uprawnienia norweskie DSB
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego mile widzana
- doświadczenie zawodowe w zawodzie elektryk (min. 3 lata - konieczne)
- doświadczenie w sektorze budowlanym
- mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy

Pracodawca norweski oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie od 220 Nok/h zależne od doświadczenia
- długie dni pracy
- możliwy długi projekt
- umowa na warunkach norweskich,
- pomoc w znalezieniu płatnego zakwaterowania

Nie zwlekaj i wyślij swoje CV na: iwona@a-personell.no lub  tadeusz@a-personell.no

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 243