ELEKTRYCY od 1 kwietnia

Trøndelag, Kolvereid  |   15-02-2019 14:42   |  Numer ogłoszenia: 87584
  • Stanowisko:Elektryk
Dla jednego z naszych klientów w Kolvereid poszukujemy elektryków do wykonania instalacji w domach wielorodzinnych.

Pracodawca oferuje na projekcie darmowe zakwaterowanie.
  • Miejsce pracy:
    Kolvereid
  • Opis stanowiska:
    - Zakładanie i naprawa instalacji elektrycznych w nowobudowanych budynkach
    - Praca przy instalacjach elektrycznych mieszkaniowych i domowych
  • Wymagania:
    - Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w zawodzie
    - DSB - konieczne!
    - konieczna jest znajomość języka angielskiego i / lub skandynawskiego
    - umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych
  • Oferujemy:
    - stawka 230 kr/godzina
    - darmowe zakwaterowanie
    - odzież roboczą i niezbędne narzędzia
    - stalą umowę o pracę
    - projekt zaplanowany jest na ok 3-4 miesiące, przed upływem pracy na projekcie przedstawimy kolejne propozycje pracy
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane proszę o przysłanie CV do: Agata.Graul@adecco.no.

    Kolvereid to małe, spokojne, ale dynamicznie rozbudowujące się miasteczko położone nad fiordem w gminie Nærøy. Wiecej o gminie można przeczytać tu: https://visitnamdalen.com/naeroy/

    Zapraszamy!

Zobacz więcej zdjęć