Elektrycy bez DSB, darmowe loty (Narvik, Norwegia)

Nordland (Norwegia), Narvik  |   21-06-2018 09:18   |  Numer ogłoszenia: 83934
  • Stanowisko:Elektryk
Jobforce Biuro Pośrednictwa Pracy (cert. 18488) zaprasza do rekrutacji: ELEKTRYKÓW, którzy są gotowi do podjęcia pracy od 2 lipca.
  • Miejsce pracy:
    Narvik
  • Opis stanowiska:
    Aktualnie poszukujemy elektryków na projekty budowlane.
  • Wymagania:
    - min. 3 lata doświadczenia,
    - znajomość j. angielskiego/norweskiego na poziomie pozwalającym na komunikację
    - umiejętność czytania i pracy według rysunków technicznych
    - pozytywne referencje od poprzednich pracodawców
    - D nummer
    - DSB nie jest wymagane!
  • Oferujemy:
    - zatrudnienie na warunkach norweskich
    - stawkę 240 kr/h
    - zakwaterowanie, pokoje jednoosobowe
    - 48 h pracujących w tygodniu
    - darmowe loty
    - pracę do Świąt Bożego Narodzenia
    - darmowe ubrania i narzędzia
    - pomoc w procesie rekrutacji w Polsce oraz w załatwieniu wszystkich formalności w Norwegii
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:CV prosimy kierować na adres e-mail: cv@jobforce.pl

    Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Jobforce Biuro Pośrednictwa Pracy Joanna Warchoł. Dane są przetwarzane w celach rekrutacyjnych i będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Jobforce) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email: info@jobforce.pl