Elektrycy - Oslo

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   02-08-2018 08:18   |  Numer ogłoszenia: 76097
  • Stanowisko:Elektryk

Elektro Personell AS poszukuje wykwalifikowanych elektryków na długofalowe projekty budowlane w Oslo i Akershus

Aktualnie realizujemy ponad 10 projektów w całym obszarze aglomeracji Oslo, zarówno nowych jak i remontowanych.

Współpracujemy z dużymi firmami elektrycznymi, które cenią sobie jakość i efektywność pracy.
Najczęściej wchodzimy na projekty w ich wczesnej fazie, w związku z czym najchętniej przyjmujemy osoby, które potrafią wykonywać wszystkie zadania elektryczne, od początku do końca budowy.
Ważne są również umiejętności współpracy z zespołem, jak i z przełożonymi.

Poszukujemy osób zaangażowanych w temat i zainteresowanych swoim zawodem.
Nie szukamy ludzi ‘na sztukę’, bo choć często gonią nas terminy chcemy budować sprawny zespół, z którym będziemy wstanie współpracować przez najbliższe lata i razem budować ciekawe rzeczy w Norwegii.
Wykonujemy często złożone projekty – szkoły, szpitale, biurowce – dajemy zatem możliwość zetknięcia się z nowoczesnymi komponentami i typami instalacji, co powinno zainteresować kandydatów chcących rozwijać swoje umiejętności i wiedzę techniczną.

Na obecną chwilę rozpatrujemy głównie kandydatów posiadających autoryzację DSB, ale dobry pomocnik również ma szansę na zatrudnienie.
Posługiwanie się językiem norweskim lub angielskim jest dużym plusem, ale nie jest wymogiem koniecznym.
Oferujemy pomoc z zakwaterowaniem, odpowiednie szkolenia jak i konkurencyjne warunki zatrudnienia. Jesteśmy w stanie zaoferować kontrakty trwające do drugiej połowy 2018 roku.

Jesteśmy relatywnie młodą, ale prężnie rozwijającą się firmą.
Nasz zespół składa się z zaangażowanych i pomocnych osób, które szanują pracowników i w miarę możliwości służą pomocą w sprawach małych i większych.
Obsługę pracowników prowadzimy po polsku, staramy się stworzyć odpowiednie warunki do tego, by nasi ludzie mogli skupić się na pracy.

Zadania:
  • Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
  • Montaż tras kablowych
  • Układanie przewodów
  • Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
  • Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych
  • Podłączanie rozdzielnic
  • Automatyka, KNX
  • Biały montaż

Kwalifikacje:
  • Doświadczenie jako elektryk budowlany
  • Autoryzacja DSB
  • Prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym plusem
  • Umiejętność czytania rysunku
  • Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)

Cechy charakteru:
  • dzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność współpracy
  • Zaangażowanie w pracę
  • Elastyczność
  • Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
  • Atrakcyjne i długofalowe możliwości zawodowe
  • Konkurencyjne warunki
  • Rozwój umiejętności zawodowych
  • Pomoc w zdobyciu odpowiednich uprawnień
  • Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwości zatrudnienia na stałych kontraktach w Elektro Personell

Wszystkich zainteresowanych prosimy o niezwłoczny kontakt z biurem pod podanymi numerami telefonu.
Preferujemy aplikacje droga elektroniczna poprzez nasz system rekrutacyjny - aby zaaplikować należy kliknąć przycisk SØK w ogłoszeniu, do którego link podajemy poniżej.

Alternatywnie zgłoszenia można kierować na maila: kacper@elektropersonell.no oraz ewelina@elektropersonell.no

Kacper Mrozik, +47 477 18 318

Ewelina Borzuchowska, +47 915 83 538

Dziękujemy i zapraszamy!

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 5583