Elektrycy - Oslo

Oslo, okręg miasta, Oslo  |   01-06-2021 13:36   |  Numer ogłoszenia: 76097
  • Stanowisko:Elektryk
Elektro Personell AS przyjmie wykwalifikowanych elektryków do pracy na projektach budowlanych na terenie Oslo i aglomeracji Oslo. Realizujemy wiele różnej wielkości projektów zarówno nowych, jak i remontowych.

Po wielu dość burzliwych miesiącach branża budowlana uruchamia liczne wstrzymane lub odłożone inwestycje, w związku z czym mamy przed sobą bardzo intensywną drugą połowę roku. W związku z obowiązującymi utrudnieniami na granicach poszukujemy osób przebywających już na terenie Norwegii, mogących podjąć pracę w niedalekiej przyszłości.

W pierwszej kolejności rozpatrujemy kandydatów posiadających autoryzację DSB, ale dysponujemy również ciekawymi ofertami dla pomocników z doświadczeniem z rynku norweskiego. Umiejętność posługiwania się językiem norweskim lub angielskim będzie dużym plusem.

Naszymi klientami są średnie i duże firmy elektryczne, które cenią sobie jakość naszych usług i solidność naszych pracowników. Uczestniczymy w projektach wszelkiego typu – od bloków mieszkalnych, przez szkoły i szpitale do obiektów przemysłowych – dajemy zatem możliwość rozwoju zawodowego i zetknięcia się z nowoczesnymi instalacjami. W związku z tym poszukujemy kandydatów wszechstronnych i zainteresowanych swoim zawodem, chcących poszerzać swoją wiedzę, jak i realizować w praktyce już nabyte umiejętności.

Elektro Personell jest prężnie i konsekwentnie rozwijającą się firmą, wyspecjalizowaną w zakresie pośrednictwa pracy dla elektryków. Nasz zespół składa się z zaangażowanych i pomocnych osób, staramy się być blisko naszych pracowników i stwarzać jak najlepsze warunki wykonywania pracy.

Zadania:
Układanie rur w zbrojeniu (praca na tzw. dece)
Montaż tras kablowych
Układanie przewodów
Montaż oświetlenia, armatur i komponentów
Okablowanie i montaż detektorów instalacji przeciwpożarowych
Podłączanie rozdzielnic
Automatyka, KNX
Biały montaż

Kwalifikacje:
Doświadczenie jako elektryk budowlany/przemysłowy
Autoryzacja DSB
Prawo jazdy kat. B i własne auto są dużym plusem
Umiejętność czytania rysunku
Kurs na lifty i FSE (organizujemy w razie potrzeby)
Samodzielna komunikacja w języku angielskim lub norweskim

Cechy charakteru:
Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
Umiejętność współpracy
Zaangażowanie w pracę
Elastyczność
Odpowiednie podejście do zagadnień BHP

Oferujemy:
Atrakcyjne i długofalowe możliwości pracy
Konkurencyjne warunki zatrudnienia
Rozwój umiejętności zawodowych
Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach
Pomoc w zdobyciu odpowiednich uprawnień i certyfikatow
Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura
Elastyczny czas pracy
Organizację i częściowe finansowanie kursów języka norweskiego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację swojej kandydatury w naszym systemie rekrutacyjnym poprzez link: https://elektropersonell.recman.no/register.php lub przesłanie CV pocztą elektroniczną na maila: kacper@elektropersonell.no
Na wszelkie pytania udzielimy również chętnie odpowiedzi telefonicznie +47 477 18 318

Dziękujemy i zapraszamy!

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+4X XXX XXX [Pokaż]

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80-393) przy ul. Krynickiej 1, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 1702