Elektrycy - 10 wakatów

Akershus, Ås  |   14-03-2019 09:03   |  Numer ogłoszenia: 88260
  • Stanowisko:Elektryk
  • Branża:Budownictwo
Elektryk
Miejsce pracy: Ås
Ilość miejsc: 10

Opis stanowiska:
• Montaż nowych instalacji elektrycznych
• Samodzielna praca z rysunkiem technicznych

Wymagamy:
• Wykształcenie kierunkowe w zawodzie elektryka (zawodowe elektryk, elektromonter / lub techniczne elektryk)
• Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako elektryk budowlany
• DSB
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Pozytywne referencje od byłych pracodawców

Oferujemy:
· Praca od poniedziałku do piątku na pełen etat,
· Atrakcyjne zarobki

Poszukujemy rónież specjalistów w innych zawodach. Szukasz pracy, wyślij nam swoje CV.

Prosimy o przesłanie aplikacji  na adres e-mail: wojciech@a-personell.no
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Administratorem Twoich danych osobowych jest Inventive Logic sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Gdańsku (80 – 386) przy ul. Lęborskiej 3B, KRS: 0000709320, NIP: 957-09-36-720. Będziemy przetwarzać Twoje dane na zasadach opisanych w prosty i przejrzysty sposób w Polityce Prywatności. Przesyłając dane w formularzu oświadczasz, że zapoznałeś się powyższym dokumentem i akceptujesz go w całości.
  • Odsłon: 597