Dla cieśli szalunkowych praca do Świąt

Nordland (Norwegia)  |   13-09-2018 07:43   |  Numer ogłoszenia: 85234
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
Nasz klient, przedsiębiorca o dużej aktywności, potrzebuje 4-8 cieśli szalunkowych. Do specjalności firmy należą remonty i budowa nowych budynki (domów mieszkalnych i budynków komercyjnych) z betonu, drewna i stali.
  • Miejsce pracy:
    Narvik
  • Opis stanowiska:
    Praca na budowie
    Wykonywanie fundamentów, ścian, sufitów, schodów, kolumn itp.
    Prace z systemami szalunkowymi: PERI, DOKA, szalowanie tradycyjne
  • Wymagania:
    Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    Umiejętność czytania rysunku technicznego
    Znajomość systemów PERI, DOKA
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego jest niezbędna
  • Oferujemy:
    Warunki płacowe i pracy oparte na norweskim prawie pracy
    Możliwość długoterminowej współpracy lub stałego zatrudnienia na roznych projektach
    Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    Odzież robocza i niezbędne narzędzia
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Czy to brzmi to jak praca dla Ciebie? Wyślij swoje CV z referencjami na adres: Agata.Graul@adecco.no

    Adecco Group oferuje szeroki wachlarz usług, które obejmują tymczasowe i stałe zatrudnienie. Około 8000 pracowników, pracuje obecnie w prawie 50 oddziałach i biurach. Adecco jest liderem wśród firm pracowniczych w Norwegii.Oferujemy możliwość pracy w całej Norwegii i przy różnych projektach.
    Witamy!

Zobacz więcej zdjęć