Dekarz - zgrzewanie papy

Nordland (Norwegia), Bodø  |   17-10-2018 10:20   |  Numer ogłoszenia: 85844
  • Stanowisko:Dekarz - zgrzewanie papy
Firma Stolt AS pilnie poszukuje do pracy w Norwegii specialistów w zawodzie:

Dekarz - zgrzewanie papy
  • Miejsce pracy:
    Bodø
  • Opis stanowiska:
    Wykonywanie pokryć dachowych dachów płaskich.
    Umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz mechanicznych do przegotowania, montażu oraz zgrzewania elementów z papy.
  • Wymagania:
    Udokumentowane doświadczenie w zawodzie – minimum 2 lata,

    Mile widziane:
    - Dobra znajomść języka angielskiego, norweskiego,
    - Norweski numer personalny,
    - Norweska karta podatkowa skattekort na rok 2018,
    - Pozwolenie na pobyt na terenie Norwegii (Oppholdstillatelse),
    - Norweskie konto bankowe,
    - Wcześniejsze doświadczenie ze Skandynawii.
  • Oferujemy:
    - Legalne zatrudnienie na norweskich warunkach,
    - Ubezpieczenie w pracy oraz w trakcie dojazdu oraz powrotu z pracy do domu,
    - Zakwaterowanie firmowe (odpłatne)
    - Opiekę konsultanta.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Dekarz - zgrzewanie papy, ogłoszone 17 pazdziernika 2018 r. i prowadzonego przez firmę „Stolt AS”. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/ana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.