Dekarz - papa termozgrzewalna, Bergen

Hordaland, Bergen  |   17-05-2018 11:19   |  Numer ogłoszenia: 83254
  • Stanowisko:Dekarz
Naszym Klientem jest norweska agencja pracy, zatrudniająca specjalistów z branży przemysłowo-budowlanej.

Zakres Obowiązków
  • praca na dachach przy papie termozgrzewalnej

Wymagania
  • doświadczenie na stanowisku dekarza w układaniu papy termozgrzewalnej (min. 5 lat)
  • swobodna umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy
  • legalna umowa o pracę na norweskich warunkach
  • stabilne warunki zatrudnienia (atrakcyjne wynagrodzenie)
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • zakwaterowanie (odpłatne) bez dodatkowych umów

Kontakt
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na cv1@gdprofesja.pl
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zgodnie z treścią Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Serwisu i Administratora danych osobowych firmę Grupa Doradcza Profesja S.C.w celu wykonania procesu rekrutacji Pracodawcy.