Dekarz - Norwegia

Cała Norwegia  |   12-01-2018 09:48   |  Numer ogłoszenia: 80016
  • Stanowisko:Dekarz
ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)
W związku z nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Dekarz - Folia PCV i Papa Termozgrzewalna

Ilość wakatów: 80
Miejsce pracy: Kristiansand, Oslo, Bergen
Nr ref.: Dekarz 12/17

Obowiązki:
- układanie papy termozgrzewalnej
- zgrzewanie folii PCV

Wymagania:
- doświadczenie w montażu folii PCV i/lub papy termozgrzewalnej
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (nie jest to warunek konieczny)
- umiejętność pracy samodzielnej
- mile widziane prawo jazdy lub własny transport

Pracodawca norweski oferuje:
- atrakcyjne wynagrodzenie: ok. 210 Nok/h
- długie dni pracy (do 10h/dziennie; praca również w soboty)
- atrakcyjny system pracy (do wyboru rotacje od Nowego Roku lub stały system pracy)
- długoterminowe kontrakty
- pracę w największych norweskich firmach dekarskich
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich

Prosimy o przesłanie CV oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl
504 134 690
793 270 051

W przesyłanych dokumentach prosimy  pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zajrzyj na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
48X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 2152