Dekarz - Blacharz

Szwecja  |   08-07-2019 15:30   |  Numer ogłoszenia: 89509
Dekarz - Blacharz
 • Stanowisko:Dekarz - Blacharz
 • Branża:Budownictwo
WE CAN DO HR jest prężnie rozwijającą się firmą w branży HR (rekrutacje stałe oraz leasing pracowniczy). Rekrutujemy i wynajmujemy pracowników dla najlepszych firm na świecie. Naszych pracowników można znaleźć we Włoszech, Niemczech, Anglii czy Skandynawii.Dla polskich klientów poszukujemy najlepszych specjalistów w każdej dziedzinie. Dostarczamy też do fabryk pracowników z Ukrainy. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.  

Blacharz/Dekarz

Miejsce pracy: Szwecja- dla naszego kontrahenta w Szwecji poszukujemy blacharzy do pracy przy obróbkach okuć dachowych.   

Wymagania: - doświadczenie w docinaniu, doginaniu oraz montowaniu elementów z blachy, - doświadczenie w pracy z giętarką,- mile widziana znajomość języka angielskiego lub szwedzkiego, - mile widziane prawo jazdy.

Oferujemy:- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,- zatrudnienie w oparciu o kontrakt,- zakwaterowanie,- narzędzia i odzież roboczą,- opiekę koordynatora.

Oferujemy pracę tymczasową bez dodatkowych kosztów.
 • Miejsce pracy:
  Szwecja, Sztokholm
 • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
  Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca
  1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
  Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Zobacz więcej zdjęć


Podobne ogłoszenia z kategorii


Bliżej nas