DEKARZ / MONTER RUSZTOWANIA / CIESLA SZALUNKOWY

Cała Norwegia  |   21-08-2018 13:07   |  Numer ogłoszenia: 84703
  • Stanowisko:DEKARZ / MONTER RUSZTOWANIA / CIESLA SZALUNKOWY
Norweska firma Select Bemanning AS w Trondheim poszukuje pracowników na stanowiska:

  • DEKARZE
  • MONTERZY RUSZTOWAŃ
  • CIEŚLA SZALUNKOWY / BETONIARZ
  • STOLARZ / CIEŚLA
  • BLACHARZ

OFERUJEMY POMOC W ZAŁATWIENIU WSZYSTKICH SPRAW ZWIĄZANYCH Z PODJĘCIEM PRACY! (D-NUMMER, BIURA URZĘDOWE SUA, ITD.)!

Wymagania:

Doświadczenie w zawodzie!!!

Nie wymagamy od potencjalnych pracownikow numeru personalnego D-Nummer/D-Number – pomagamy w zdobyciu tego numeru po przyjeździe i podjęciu pracy, co wyróżnia nas od innych pracodawców!

Nasza firma pomoże Ci w zaplanowaniu spotkań z biurami podatkowymi (SUA) i poprowadzi Cię przez wszystkie procedury wymagane do podjęcia pracy. Jesteśmy dumni ze świetnych opinii otrzymywanych od osób które zatrudniamy, jak i od urzedów skarbowych z którymi współpracujemy w imieniu naszych pracowników aby w jak największym stopniu ułatwić im start.

Oferujemy:

  • Świetne zarobki
  • Regularne możliwości podwyżki przy stabilnej współpracy
  • Częste bonusy
  • Możliwosc nadgodzin
  • W przypadku niektórych profesji oferujemy samochód, płatne dojazdy a także BEZPŁATNE MIESZKANIE (tylko wybrane profesje i kwalifikacje!)
  • Możliwosc pracowania na rotacjach – 5 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego, 4 tygodnie pracy/2 tygodnie wolnego, w niektórych wypadkach 3 tygodnie pracy/1 tydzien wolnego.

Oferujemy także pomoc w załatwieniu zakwaterowania oraz miejsca w barakach. Oferujemy produkty do mycia, czyszczenia, kubki, szklanki, miski, futony i prześcieradła.

Prosimy o wysyłanie CV (akceptujemy CV rowniez w języku polskim!) wraz z jakimikolwiek pytaniami przez email na bobrowski.jk@gmail.com

Po otrzymaniu CV skontaktujemy sie z kazdym kandydatem!
  • Miejsce pracy:
    Trondheim i inne
  • Opis stanowiska:
    DEKARZE z doświadczeniem w pracowaniu z papą i folią
    MONTERZY RUSZTOWAŃ z zezwoleniem do pracy §17-4 lub §46C
    CIEŚLA SZALUNKOWY / BETONIARZ
    STOLARZ / CIEŚLA
    BLACHARZ