Wulkanizator

Vestland, Bergen  |   04-08-2023 11:22   |  Numer ogłoszenia: 78639
  • Stanowisko:Wulkanizator
Norweska agencja pracy Bergen Personal AS zostala zalozona w 2009 roku. Rekrutujemy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Wspólpracujemy z wieloma firmami na norweskim rynku pracy i obecnie prowadzimy rekrutację pracowników na stanowisko:

Wulkanizatora- wymiana opon

  • Miejsce pracy:
    Bergen /Os
  • Opis stanowiska:
    Sezonowa praca od pazdziernika do grudnia przy wymianie opon w autoryzowanym warsztacie samochodowym.
  • Wymagania:
    Wymagania:

    • dobra znajomość języka angielskiego, litewskiego lub rosyjskiego
    • umiejętność samodzielnej i efektywnej pracy
    • referencje od poprzednich pracodawców
    • prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    Oferujemy:

    • legalne zatrudnienie zgodnie z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
    • pokrycie kosztów dojazdów do pracy
    • feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokości 12% rocznych dochodów
    • oszczędności emerytalne (AFP) w wysokości 2%
    • ubezpieczenie od wypadków w pracy oraz dodatkowo ubezpieczenie całodobowe
    • pomoc w znalezieniu zakwaterowania i organizacji formalności
    • ubrania oraz narzędzia potrzebne do pracy
    • opieka polskojęzycznych konsultantów w biurze
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV w języku polskim, angielskim lub norweskim na adres agata.grzybacz@bergenpersonal.no