Dam prace od zaraz dla stolarzy budowlanych/snekker/tømrer

Cała Norwegia  |   27-09-2018 12:38   |  Numer ogłoszenia: 85496
  • Stanowisko:Snekker / Tømrer
Strand Bemanning jest częscią koncernu STRAND ( Byggmester Strand AS, Strand Entreprenør AS, Strand Bemanning AS, Erase AS).
Naszym głównym założeniem jest zabezpieczenie koncernu w zasoby ludzkie.
Współpracujemy również z firmami zewnętrznymi, które cenią sobie profesjonalizm, dynamikę w działaniu i optymalną formę komunikacji.
Zakres naszych działań to: budownictwo przemysłowe, konstrukcyjne, spawalnictwo, maszyny ciężkie i dekarstwo. Jeśli czujesz się dobrze w którejś z tych dziedzin, skontaktuj się z nami jak najszybciej.
Zapewniamy rozwiązania zapewniające stabilną i ciekawą pracę.

Na 10 osob zatrudnionych w naszej firmie, kilku ma stale zatrudnienie bezposrednio w Strand lub u naszych klientow.

Zaprezentuj nam swoje CV i wyslij na E-mail: mm@strandbemanning.no
  • Miejsce pracy:
    Gjovik/Labo/Oslo
  • Opis stanowiska:
    - montaz scianek dzialowych na konstrukcjach metalowych i drewnianych
    - montaz plyt gipsowych
    - szpachlowanie
    - malowanie
    inne prace powiazane z zawodem
  • Wymagania:
    - Doswiadczenie w zawodzie
    - umiejetnosc czytania rysunkow technicznych
    - potrafisz pracowac efektywnie samodzielnie i w zespole
    - znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego
    - fagbrev ( dyplom zawodowy lub swiadectwo czeladnicze)
    - Registreringsbevis (Aktualne Pozwolenie na prace w Norwegii)
    - D Numer (Norweski numer personalny)

    Ps. Jezeli nie posiadasz norweskiego numeru personalnego, My pomozemy w dopelnieniu formalnosci w urzedach.
  • Oferujemy:
    • Stawka od 190-220 na godzine
    • Mozliwosc stalego zatrudnienia
    • Nasi pracownicy pracuja na długich projektach
    • Możliwość zarówno długofalowej jak i sezonowej współpracy
    • Mozliwosc specjalizowania sie w zawodzie
    • Kursy/Szkolenia
    • indywidualne podejście do wspolpracy z Toba
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:• Masz ambicje zeby zarabiac wiecej niz tylko podstawowa stawka?
    • Znasz dobrych pracownikow, ktorych polecasz do wspolpracy a moze chcialbys miec w swoim zespole?

    Polec nas!
    Wyslij CV na E-mail: mm@strandbemanning.no
    thg@strandbemannning.no

    Zapraszamy do wspolpracy!

    Tom Henning, Administracyjny Dyrektor
    Maciej Mielczarek, Personnel Manager

    Polub nas na facebook: https://www.facebook.com/strandbemanning/

Zobacz więcej zdjęć