CUKIERNIK poszukiwany na stały etat

Viken, Moss  |   15-05-2022 07:29   |  Numer ogłoszenia: 100556
  • Stanowisko:CUKIERNIK
  • Branża:Gastronomia

Aktualnie cukiernia Moss Finbakeri poszukuje męszczyzny na pełny etat

Stanowisko: Cukiernik

Rodzaj zatrudnienia: Pełny etat 100%

Czas zatrudnienia: Od 01.06.2022

Miasto: Moss

Państwo: Norwegii

  • Miejsce pracy:
    Moss Norwegia
  • Opis stanowiska:
    Praca przy produkcji i pakowaniu wyrobów cukierniczych tj. torty urdzinowe, ślubne, komunijne itp. ciasta
    Przygotowywanie składników do produkcji różnego rodzaju wyrobów, obsługa urządzeń wyrabiających i mieszających ciasto, kontrola procesu pieczenia itd.
    Dbanie o wysoką jakość produktu końcowego
  • Wymagania:
    Wykształcenie kierunkowe
    Min. 3 -letnie doświadczenie zawodowe w ciągu ostatnich 5 lat
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    Doświadczenie w pracy z marcepanem i umiejętność pisania na tortach
    Bezkonfliktowa praca w grupie (teamwork)
  • Oferujemy:
    Legalne zatrudnienie na stały etat
    Umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
    Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
    W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę o pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.
    Stała pensja miesięczna: 32000 NOK
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane proszę wysyłać CV w języku polskim lub angielskim na adres email wiktorderen3@gmail.com
    Strona internetowa firmy:
    www.mossfinbakeri.no
    Facebook: Moss Finbakeri
    Telefon kontaktowy:
    0047 46591074
    0048 721 267 544