CIESLE SZALUNKOWI

Nordland (Norwegia), Bodø  |   05-02-2019 15:28   |  Numer ogłoszenia: 87581
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
Poszukujemy 10 cieśli szalunkowych do pracy w Bodø. Rozpoczęcie projektów w drugiej połowie lutego.
  • Miejsce pracy:
    Bodø centrum
  • Opis stanowiska:
    Praca przy budowie/rozbudowie:
    Lotnisko Avinor Bodø
    Hotel w Bodø
  • Wymagania:
    Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    Umiejętność czytania rysunku technicznego
    Znajomość systemów PERI, DOKA, szalowania tradycyjnego
    Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego jest niezbędna
    Doświadczenie w pracy w Norwegii będzie dużym atutem
  • Oferujemy:
    Stawki od 195 do 215 kr – ważne jest udokumentowane doświadczenie i wykształcenie!
    Możliwość długoterminowej współpracy na różnych projektach – stała umowa o pracę
    Zakwaterowanie – maksymalnie 2500 kr/2 tygodnie
    Odzież robocza i niezbędne narzędzia
    Kupno biletu do Bodø
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wyślij swoje CV z referencjami na: Agata.Graul@adecco.no

    Zapraszamy!

Zobacz więcej zdjęć