CIEŚLE KONSTRUKCYJNI DO ŚRODKOWEJ NORWEGII

Trøndelag  |   05-11-2018 08:57   |  Numer ogłoszenia: 85672
  • Stanowisko:Cieśla konstrukcyjny
Nasz klient specjalizuje się w budowie i wykańczaniu dużych budynków. Z powodu dużej liczby zamówień poszukujemy minimum sześciu cieśli budowlanych do pomocy przy nowych projektach.
  • Opis stanowiska:
    Cieśle, których szukamy, powinni specjalizować się w dziedzinach:
    - montaż płyt gipsowo-kartonowych i budowa ścianek działowych
    - prace konstrukcyjne
    - montaż drzwi, okien, podłóg i sufitów- wykończenie wnętrz
  • Wymagania:
    • Minimum 3 lata doświadczenia
    • Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych
    • Konieczna jest znajomość języka angielskiego i / lub skandynawskiego
  • Oferujemy:
    • Warunki płacy i pracy oparte na norweskim prawie pracy
    • Możliwość długoterminowej współpracy
    • Możliwość pracy w całej Norwegii i na różnych projektów
    • Miejsce zamieszkania
    • Odzież roboczą i niezbędne narzędzia
    • Pomoc od dedykowanego konsultanta
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Czy to dla ciebie brzmi jak praca? Wyślij swoje CV z referencjami na: Agata.Graul@adecco.no

Zobacz więcej zdjęć