Cieśla szalunkowy, zbrojarz / Forskalingssnekker, jernbinder - STOLT - Fredrikstad

Cała Norwegia  |   14-09-2022 09:07   |  Numer ogłoszenia: 101346
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy, zbrojarz / Forskalingssnekker, jernbinder
  • Branża:Budownictwo
Firma STOLT AS poszukuje do pracy doświadczonych:

CIEŚLI SZALUNKOWYCH, ZBROJARZY

FORSKALINGSSNEKKERE, JERNBINDERE

Ilość stanowisk pracy: 4
Stawka godzinowa: 245-252 NOK
Godziny pracy: 48 h/tygodniowo
Płatne dojazdy do pracy: zgodne z FOB
Miejsce pracy: Fredrikstad, Sarpsborg, Moss region Østfold
Start pracy: natychmiastowy !!!
Projekt długoterminowy: wstępnie do końca 2022
Zakwaterowanie: organizowane przez firmę koszt 4500 NOK/M

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO!!!

Opis stanowiska:
- szalowanie, zbrojenie i betonowanie,
- montaż systemów szalunkowych Doka, Peri,
- wykonywanie wszystkich prac zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- Udokumentowany staż w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim pod adres mailowy:

lukasz@stoltbemanning.no

+47 484 33 003

krzysztof@stoltbemanning.no

+47 465 87 523

ernesta@stoltbemanning.no

+47 486 60 184

Stolt AS company searches for work experienced:

FORMWORK CARPENTERS, STEEL FIXERS

Work positions: 4

Salary: 245 - 252 NOK/H brutto

Working hours: 48 H per week

Paid commuting: according to FOB

Work place: Fredrikstad, Sarpsborg, Moss, Østfold area

Start of work:immediate !!!

Length of contract: until the end of 2022 with possible extension

Housing: organized by the company, cost 4500 NOK/M

WE DO NOT REQUIRE KNOWLEDGE OF ANY FOREIGN LANGUAGE!!!

Job description:

- assembly of shuttering forms, steel fixing and casting concrete,
- assembly of DOKA, PERI system forms,
- carrying construciton works according to technical drawings,

Requirements:

- Professional experience in the construction branch,

- Good knowledge of technical drawings,

Interested candidates are kindly asked to send their CVies in English/Norwegian language at:

  • Miejsce pracy:
    Fredrikstad

Zobacz więcej zdjęć