Monter paneli fotowoltaicznych

Vestland, Bergen  |   29-08-2022 15:55   |  Numer ogłoszenia: 81346
  • Stanowisko:Monter paneli fotowoltaicznych
Norweska agencja pracy Bergen Personal AS zostala zalozona w 2009 roku. Rekrutujemy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Wspólpracujemy z wieloma firmami na norweskim rynku pracy i obecnie prowadzimy rekrutacje pracowaników na stanowiska:

• Monter paneli fotowoltaicznych

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Montaz paneli slonecznych na dachach i gruncie
    Wyznaczanie tras kablowych i montaz
    Poziomowanie konstrukcji pod instalacje
  • Wymagania:
    • dobra znajomosc jezyka angielskiego
    • predyspozycje do pracy na wysokosciach
    • dokladnosc
    • referencje od poprzednich pracodawców
  • Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panujacymi na norweskim rynku pracy
    • pokrycie kosztów dojazdu do pracy
    • feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokosci 12% rocznych dochodów
    • oszczednosci emerytalne OTP w wysokosci 2%
    • oszczednosci emerytalne AFP, tj. mozliwosc przejscia na emeryture w wieku 62 lat, w wysokosci 1,8% (regulacje zwiazane z podpisanym przez nasza agencje Ukladem Zbiorowym Pracy)
    • ubezpieczenie od wypadków w pracy
    • pomoc w znalezieniu zakwaterowania i w organizacji formalnosci
    • ubrania oraz narzedzia potrzebne do pracy
    • opieka polskojezycznych pracowników w biurze
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aktualnego CV w jezyku polskim, angielskim lub norweskim na adres agata.grzybacz@bergenpersonal.no