Cieśla szalunkowy - zbrojarz / Forskalingssnekker - jernbinder - STOLT AS - Østfold

Cała Norwegia  |   18-08-2022 14:40   |  Numer ogłoszenia: 101142
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy, zbrojarz / Forskalingssnekker, jernbinder
  • Branża:Budownictwo
Firma STOLT AS poszukuje do pracy doświadczonych:

CIEŚLI SZALUNKOWYCH - ZBROJARZY

Ilość stanowisk pracy: 10
Stawka godzinowa: 245 - 250 NOK
Godziny pracy: 48 h/tygodniowo
Miejsce pracy: Østfold
Start pracy: natychmiastowy
Długość projektu: firma posiada wiele projektów, w pierwszej kolejności do końca roku 2022
Zakwaterowanie: organizowane przez firmę, koszt 4500 NOK/M

Opis stanowiska:
- szalowanie, zbrojenie i betonowanie,
- montaż systemów szalunkowych Doka, Peri,
- zalewanie form betonem,
- wykonywanie wszystkich prac zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego, norweskiego lub polskiego,
- Udokumentowany staż w zawodzie,
- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Mile widziane:
- Szkolenia hakowy, wysokościowe, lifty, narzędzia elektryczne (Anhuker, fallsikrking, lift, sikker bruk av elektroverktøy),

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim pod adres mailowy:

lukasz@stoltbemanning.no
+47 484 33 003

alina@stoltbemanning.no

+47 413 68 972

Stolt AS company searches for work experienced:

FORMWORK CARPENTERS / STEEL FIXERS

Work positions: 10

Salary: 245 - 250 NOK/H brutto

Working hours: 48 H per week

Work place: Østfold

Start of work:immediate

Length of contract: company has plenty of projects, but first employment period until the end of 2022

Housing: organized by the company, cost 4500 NOK/M

Job description:

- assembly of shuttering forms, steel fixing and casting concrete,
- assembly of DOKA, PERI system forms,
- carrying construciton works according to technical drawings,

Requirements:

- Good knowledge of English, Norwegian or Polish language,

- Professional experience in the construction branch,

- Good knowledge of technical drawings,

Adventages:

- Professional courses such as Slinger-signaler, protection from fall, elecated work platforms, safe use of electric tools,

(Anhuker, fallsikrking, lift, sikker bruk av elektroverktøy),

Interested candidates are kindly asked to send their CVies in English/Norwegian language at:

  • Miejsce pracy:
    Østfold

Zobacz więcej zdjęć