Blacharz/ dekarz

Vestland, Bergen  |   28-11-2023 09:37   |  Numer ogłoszenia: 78638
  • Stanowisko:Blacharz (BLIKKENSLAGER)
Norweska agencja pracy Bergen Personal AS została założona w 2009 roku. Rekrutujemy wyspecjalizowanych pracowników budowlanych do prac na terenie Bergen i okolic. Wspólpracujemy z wieloma firmami na norweskim rynku pracy i obecnie prowadzimy rekrutację pracowników na stanowisko:

• blacharz (blikkenslager)

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    Praca od zaraz dla naszego klienta na terenie Bergen
  • Wymagania:
    • doswiadczenie przy wykonywaniu okuc na dachach skosnych i plaskich
    • montaz i obrobka okien dachowych
    • gzymsy, rynny, rury spustowe
    • umiejętność samodzielnej i efektywnej pracy
    • referencje od poprzednich pracodawców
  • Oferujemy:
    • legalne zatrudnienie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku pracy
    • pokrycie kosztów dojazdu do pracy
    • feriepenger (wynagrodzenie urlopowe) w wysokości 12% rocznych dochodów
    • oszczędności emerytalne OTP w wysokości 2%
    • oszczędności emerytalne AFP, tj. możliwość przejścia na emeryturę w wieku 62 lat, w wysokości 1,8% (regulacje związane z podpisanym przez naszą agencję Układem Zbiorowym Pracy)
    • ubezpieczenie od wypadków w pracy
    • ubezpieczenie całodobowe
    • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    • ubrania oraz narzędzia potrzebne do pracy
    • opieka polskojęzycznych pracowników w biurze
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aktualnego CV na adres agata.grzybacz@bergenpersonal.no