Cieśla szalunkowy / Zbrojarz

Oslo, okręg miasta  |   24-05-2019 14:12   |  Numer ogłoszenia: 89769
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy / Zbrojarz

Poszukujemy do pracy w regionie Oslo doświadczonych Cieśli szalunkowych / Zbrojarzy.

Zakres obowiązków:

- Szalowanie systemowe PERI, DOKA oraz tradycyjne deskowanie zgodnie z rysunkiem technicznym

- Zbrojenie

Wymagania i kwalifikacje:

- Udokumentowanego bieżącego stażu w zawodzie

- Umiejętności czytania rysunku technicznego

- Pozytywnych referencji od wcześniejszych pracodawców

- doświadczenie w branży budowlanej

- znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego w stopniu dobrym

- norweski numer personalny

Co oferujemy?

- legalne zatrudnienie na warunkach norweskich- umowa o pracę z norweskim pracodawcą (przestrzegamy zasady równego traktowania, zapisanej w norweskim prawie pracy; ponadto posiadamy norweski certyfikat Revidert Arbeidsgiver, co oznacza, że zapewniamy naszym pracownikom prawa i świadczenia wynikające z norweskich przepisów)

- wynagrodzenie zgodne z zasadami panującymi na norweskim rynku budowlanym

- nieodpłatne wyposażenie w firmowe ubrania i narzędzia

- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

- pomoc oraz doradztwo polskojęzycznych konsultantów, zawsze dostępnych dla Ciebie w naszym biurze w centrum Oslo

- możliwość rozwoju zawodowego- oferujemy różnego rodzaju szkolenia i kursy (językowe oraz zawodowe)

- szansę otrzymania stałego zatrudnienia- wielu naszych pracowników otrzymuje stałe zatrudnienie u naszych klientów

- zniżkę 15% na sieć siłowni SATS ELIXIA

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w języku norweskim lub angielskim: monika@stoltbemanning.no