Cieśla Szalunkowy / Forskalingssnekker LILLEHAMMER

Innlandet, Lillehammer  |   19-04-2018 10:25   |  Numer ogłoszenia: 82640
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
Oferujemy pracę dla cieśli szalunkowych na wielu projektach w Oslo i okolicach dla największych kontrahentów w branży. Oferujemy bardzo dobre wynagrodzenie dla osób posiadających odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Zachęcam do kontaktu!
  • Miejsce pracy:
    LILLEHAMMER
  • Opis stanowiska:
    – znajomość systemów szalunkowych (PERI, DOKA, ALSINA, ULMA)
    – znajomość tradycyjnego modelu szalowania,
    – znajomość systemu zbrojenia (przygotowywanie, docinanie, układanie, wiązanie),
    – znajomość języka angielskiego, norweskiego, szwedzkiego bądź duńskiego,
    – minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
    – umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Wymagania:
    – Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Oferujemy:
    – konkurencyjne wynagrodzenie,
    – opieka Konsultantów Personalnych,
    – wszystkie ubezpieczenia oraz świadczenia zgodnie z prawem norweskim,