Cieśla Szalunkowy / Forskalingssnekker BERGEN

Vestland  |   15-05-2018 20:12   |  Numer ogłoszenia: 83212
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
  • Branża:Budownictwo
Poszukujemy cieśli szalunkowych na dlugie projekty w BERGEN

FIRMA WORKSHOP – oddzial w Bergen poszukuje doświadczonych cieśli szalunkowych oraz zbrojarzy

  • Miejsce pracy:
    Bergen
  • Opis stanowiska:
    - montaż tradycyjnych systemów szalunkowych na podstawie rysunku technicznego
    - wiązanie zbrojeń
    - szalowanie ścian i fundamentów konstrukcji betonowych
  • Wymagania:
    - minimum 3 lata doświadczenia (atutem jest doświadczenie zdobyte w Norwegii)
    - znajmosc rysunkow
    - znajomość systemow szalunkowych
    - znajomość szalowania systemem tradycyjnym
    - umiejetność wiazania zbrojen cegami
    - mile widziane wyksztalcenie kierunkowe
    - dobra kondycja fizyczna
    - umiejetność swobodnego komunikowania sie w jezyku angielskim lub norweskim jest atutem, posiadamy jednakze projekty gdzie nie wymagana jest znajomość jezyka obcego.
  • Oferujemy:
    - umowe o prace
    - ubezpieczenie w oparciu o norweskie prawo pracy
    - konkurencyjne warunki zatrudnienia
    - pomoc w organizacji formalnoci urzedowych
    - mozliwość zakwaterowania poprzez nasza firme
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Wszystkie osoby zainteresowane proszę o przesłanie maila z CV na adres: kingam@workshop.no lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +47 47 67 64 46.

    Workshop Bemanning & Kompetanse to jedna z najwiekszych agencji pracy w Norwegii ktora zajmuje sie sektorem budowlanym. Obecnie firma zatrudnia ok. 700 pracownikow budowlanych.