CIEŚLA SZALUNKOWY / FORSKALINGSSNEKKER

Vestland, Bergen  |   20-09-2021 15:35   |  Numer ogłoszenia: 98655
  • Stanowisko:Cieśla Szalunkowy/ Forskalingssnekker
  • Branża:Budownictwo
ETERNI - OPPORTUNITIES IN A SAFE ENVIRONMENT

Eterni Group delivers flexible workforce solutions to industries who are characterized by seasonal fluctuations and in general lacking qualified manpower. Effectiveness in today's business climate requires the right expertise and resources. We believe in looking ahead and to offer our employees and customers innovative solutions, at the same time keeping close to our employees and customers in order to understand their true expectations and needs.

Eterni Group delivers more than 2000 employees within 3 companies (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS and Elektro Personell AS). The majority of our employees are working within construction & industry, production, installation, schools and kindergartens.
Poszukujemy osób na stanowisko:
Cieśla Szalunkowy/ Forskalingssnekker
  • Miejsce pracy:
    Norwegia, Bergen
  • Opis stanowiska:
    Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych Peri, Doka, Hunnebeck etc. zgodnie z rysunkiem technicznym na projektach budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego,
    szalunki tradycyjne - drewniane
    Zbrojenie.
  • Wymagania:
    -Doświadczenie w pracy jako cieśla szalunkowy min. 3 lata
    -znajomość systemów szalunkowych PERI, DOKA HUNNEBECK
    -znajomość tradycyjnego modelu szalowania
    -znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym
    -referencje
    -doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju w Skandynawii w przeciągu ostatnich lat będzie dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    Praca na stałe. Na norweskich warunkach.
    - Ubrania robocze
    - Polski konsultant, który pomaga także jako tłumacz przy załatwianiu spraw urzędowych
    - Stawka wg. doświadczenia
    - Pomoc w znalezieniu mieszkania
    - Refundujemy koszt biletu za podroz do Norwegii
    Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesyłanie CV, certyfikatów na adres e-mail: karolina.szwala@eterni.no lub kontakt pod numerem +47 941 160 60
    lub w jezyku angielskim : daniel@eterni.no tlf. +47 404 355 58