Ciesla szalunkowy / betoniarz / zbrojarz

Vestland, Bergen  |   23-10-2017 08:27   |  Numer ogłoszenia: 78364
  • Stanowisko:Ciesla szalunkowy / betoniarz / zbrojarz
Medio Utleieservice AS pilnie poszukuje zdolnych betoniarzy:)
Medio Utleieservie AS leter etter flinke betongarbeidere:)

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV na adres:  karolina@medio-as.no

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

Poznaj nas na www.medio-as.no
  • Miejsce pracy:
    Bergen i okolice
  • Opis stanowiska:
    Montaż deskowan tradycyjnych i systemowych
    Przygotowywanie i ukladanie zbrojenia
  • Wymagania:
    Minimum 4 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie
    Doświadczenie w pracy jako ciesla szalunkowy / zbrojarz w Norwegii i/lub innych krajach skandynawskich
    Wykształcenie kierunkowe mile widziane
    Znajomość języka angielskiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny)
    Dokładność i rzetelność
    Wysoka kultura osobista
  • Oferujemy:
    Umowę o prace na czas określony zgodna z norweskim Kodeksem Pracy
    Ubezpieczenie zdrowotne, od wypadków w pracy, emerytalne
    Wynagrodzenie zgodne z umowami zbiorowymi oraz Vikarbyrådirektivet
    Pomoc przy zakwaterowaniu
    Pracę w dynamicznym, wielonarodowym zespole
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o uwzglednienie klauzuli o ochronie danych osobowych w przesylanych dokumentach:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).