Cieśla Szalunkowy

Trøndelag, Trondheim  |   09-10-2017 12:35   |  Numer ogłoszenia: 77521
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy
Norweska Agencja Pracy Eterni Norge AS poszukuje cieśli szalukowych na projekty do Trondheim.

  • Miejsce pracy:
    Norwegia, Trondheim, Hitra, Sør Trøndelag
  • Opis stanowiska:
    - Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych
    - Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym
    - Praca przy szalunkach PERI, DOKA
    - Zbrojenia
  • Wymagania:
    - Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
    Doświadczenie jako cieśla szalunkowy
    Znajomość czytania rysunku technicznego
    Znajomość rozwiązań budowlanych stosowanych za granicą
    Mile widziane wykształcenie kierunkowe (budowlane)
  • Oferujemy:
    - Zatrudnienie na norweskich warunkach, w stabilnej i wiarygodnej firmie
    - Długie zlecenia
    - Atrakcyjne wynagrodzenie
    - Pomoc w zakwaterowaniu i uzupełnianiu niezbędnej dokumentacji

    CV prosimy wysylac na mail:
    kamila@eterni.no
    agata@eterni.no
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o dopisanie do CV klauzuli o ochronie danych osobowych:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).