Cieśla szalunkowy/Cieśla budowlany

Cała Norwegia  |   20-01-2021 12:11   |  Numer ogłoszenia: 97093
  • Stanowisko:Cieśla szalunkowy/Cieśla budowlany

EWC – Nowoczesna Agencja Pracy poszukuje doświadczonych pracowników chętnych wyjechać do Norwegii, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Cieśla budowlany

Miejsce pracy: Norwegia

Atrakcyjne wynagrodzenie

Obowiązki:

  • wykonywanie konstrukcji drewnianych
  • wykonywanie szalunków
  • wykonywanie ścian, stropów, schodów, słupów itp.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, szkoła zawodowa
  • 2 lata doświadczenia w pracy jako Cieśla szalunkowy / Cieśla budowlany
  • doświadczenie w pracach konstrukcyjnych i wykończeniowych
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. norweskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich
  • dobre referencje od poprzednich pracodawców
  • gotowość do wyjazdu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
  • pomoc konsultanta
  • zakwaterowanie
  • Miejsce pracy:
    Norwegia