Cieśla szalunkowy/ Zbrojarz od zaraz Oslo i inne

Cała Norwegia  |   25-07-2017 16:41   |  Numer ogłoszenia: 77057
  • Stanowisko:Cieśla szlunkowy/ Zbrojarz/ Betoniarz
W związku z projektami rozpoczynającymi się już od 31 lipca oraz w sierpniu i we wrześniu zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz/Betoniarz

Ilość wakatów: 25
Miejsce pracy: Oslo, Kristiansand, Trondheim

  • Miejsce pracy:
    Oslo, Kristiansand, Trondheim
  • Opis stanowiska:
    - prace związane z szalowaniem, zbrojeniem, betonowaniem - różne projekty (budynki, drogi, mosty, tunele, tamy, prefabrykacja)
  • Wymagania:
    - min. roczne doświadczenie w/w zawodzie
    - mile widziany komunikatywny język angielski lub norweski
    - znajomość rysunku technicznego
    - umiejętność pracy samodzielnej
    - własny samochód dodatkowym atutem
  • Oferujemy:
    - atrakcyjne wynagrodzenie - powyżej 200 NOK/h w zależności od doświadczenia
    - dużo godziny pracy w tygodniu
    - długoterminowe kontakty
    - pracę w stabilnej dużej firmie
    - umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH
    - zakwterowanie
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych

    W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
    Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami